Zkuste si virtuální konstelaci

UPDATE: projekt JaToMam.cz byl zastaven. Šlo o moji srdcovku, kterou jsem tlačil svými amatérskými programátorskými schopnostmi a investice času i financí potřebná pro úspěšné spuštění přesáhla mé možnosti.

Po konzultaci s prof. Šípkem z Univerzity Karlovy jsem sice získal jistotu, že projekt má smysl, zároveň se ale ukázalo, že je třeba ještě hodně práce – zejména na výzkumu a validaci, a také ekonomická návratnost on-line testu mezi tisícovkami stávajících (přestože tento je značně unikátní) je víc než nejistá.

Stávající stav – po updatu serveru na novou verzi PHP je projekt nefunkční.

Prezentace testu v prezi je zde >

———————————————————————————

Stránka JakToMam.cz >> nabízí unikátní test z naší dílny, založený na klasickém psychologickém testu sémantického výběru, který lze vnímat jako takovou virtuální konstelaci. Napište si o podrobnější výklad!

Na stránce JakToMam.cz zvolte Kompletní test:
jaktomam1

Vpravo zvolte test rodiny:
jaktomam2

Test zabere 12-15 minut, vybírají se intuitivně symboly k jednotlivým pojmům (zde členům rodiny):
jaktomam3

Jedním z výsledků je i takovýto graf, který lze číst jako konstelaci:jaktomam4
(zde se např. ukazuje, že obavy zabírají v klientově světě ústřední místo. Je možné, že pramení z minulosti a jsou spojené s matkou. Konstelačně by např. mohlo jít o matčiny obavy, které klient přebírá.)

Vyhodnocení obsahuje další grafy, stupnice i takový tag cloud. Chybí textová varianta – jde stále o prototyp a test si ostatně žádá osobní rozbor či práci s výsledky – např. i formou individuální či klasické konstelace.
jaktomam6

www.jaktomam.cz

 

 

You may also like...