Zpětná vazba

Chcete-li nám zanechat zpětnou vazbu, použijte formulář níže >>>

chtěla jsem Vám poděkovat a napsat, že jsem byla mile překvapená. Nemám až tak moc s čím srovnávat, ale musím napsat jak moc jsem byla v tom všem v pohodě. Celkově v jakém pohodovém stylu se celý seminář vedl. Co bylo směšné tomu se smálo, co bylo vážné tomu se dala pozornost, ostatní jak měli potřebu do toho zasahovat a říkat jak to vidí a bylo jim to umožněno bez jakéhokoliv napomenutí. Vše bylo moc příjemné, nebylo tam cítit žádné napětí i když některé záměry, které se řešily byly vážné. Vše tak nějak šlo s lehkostí. Jsem vděčná za roli, kterou jsem měla možnost prožít a že to byla síla:-) nezapomenutelný zážitek. Bylo tam hodně momentů které se něčím dotýkají každého kdo je součástí celého semináře. Mějte se krásně, je úžasné, že jste a že děláte takové krásné semináře rodinných konstelací, které pomáhají tak nějak pochopit, zamyslet se, zvědomit si co je potřeba. A na základě toho se k určitým věcem v životě postavit a vidět z jiného úhlu pohledu. 

Markéta


Míša a Marek jsou velmi inspirativní pár, jejich konstelace mají náboj a sílu… Dotknou se přesně těch částí duše, které si přejí být viděny a slyšeny. Pracují citlivě a přitom jdou do hloubky. To vše v příjemné a profesionální atmosféře. Doporučuju všem, kdo potřebují zpracovat nějaké téma, posunout se vpřed a nebo se dovědět něco zajímavého o sobě. Díky Terka Pokorná


Moc milý léčivý prožitek jak u své konstelace, tak v konstelacích ostatních, pod vedením empatického páru terapeutů jako jsou Míša a Marek. Spousta aha momentů, pochopení a zbavení se toho, co člověka trápí.

Lenka


U tohoto velmi milého páru jsem zatím měl jednu skupinovou a jednu individuální konstelaci. Nad konstelacemi jsem přemýšlel už nekolik let a teď přišla asi správná doba. Nevěděl jsem, co bych měl očekávat a jestli věřit tomu, že konstelace fungují. Na vlastní kůži jsem si ověřil, že to opravdu funguje a posunuly se věci týkající se rodiny a vztahů nejen při konstelacích, ale i pár dní po nich. Dokonce atmosféra v kruhu cizích lidí byla na konci taková, že se mi nechtělo odcházet. A to ještě není konec, protože ty podstatné veci se postupně budou odkrývat. Pokud cítíte, že je někde ve vašem životě zádrhel z pohledu rodiny, případně vztahů, ale i pracovního a obecně osobního života, pak doporučuji konstelace u Marka a Míši. Je to s nimi nezapomenutelný zážitek a může vám přinést i posun nebo vyřešení některých vašich zádrhelů v životě.

Alexandr Otáhal (Google recenze)


Milá Míšo, konstelace mě hodně pomáhají a posouvají dál k pozitivnímu životu, kéž je hodně laskyplných lidiček jako Ty a Marek, moc děkuji a těším se na další konstelace, protože na sobě musím ještě hodně zapracovat.

Eva Procházkova (Facebook stránka Rodinné konstelace)


Chtěla jsem vám napsat a poděkovat, že jsem mohla jít s vámi na oběd i za celé konstelace. Situace u nás doma byla velmi napjatá, po konstelacích jsme se uklidnila a řekla si, že to nechám plynout a uvidí se. Další den mě muž poprosil, abych s ním jela za mamkou do nemocnice, že je to s ní vážné, tak vážné, že i její přítel dovolil, abychom ji navštívili. Už na tom byla špatně a další den zemřela, manžel byl u ní. Takže jsme nakonec přece jen měli možnost se rozloučit. Nevím, jakou roli hrály konstelace, ale daly mi klid, pokoj a vyrovnanost. Manželovi jsem pomohla důstojně se rozloučit s jeho maminkou a jsme zase spolu, silnější a důvěrnější než dřív. Takže moc děkuju.

Kateřina

Na konstalaci jsem byla poprvé. Celou dobu jsem nechápala, jak je možné, že to funguje a že lidé cítí emoce z vašich prožitých situací. Když jsem pak sama byla postavena do konstalace, úplně mě to vtáhlo a emoce se řinuly a nešlo to zastavit. Toto je nepřenosná zkušenost. Doporučuji všem,kdo chce v životě něco rozklíčovat a pochopit. Jsem moc ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala. Oba terapeuté byli vnímaví a byli mi přínosem.

Veronika


Formulář zpětné vazby

Zúčastnili jste se semináře? Napište zda a jaký pro vás měly konstelace přínos? Spojujete některé změny přímo s konstelacemi? Máte silný příběh nebo i negativní zkušenosti? Pište na konstelace@rodinne-konstelace.org nebo i ANONYMNĚ přímo zde.
Nebo pokud upřednostňujete google recenze: https://g.page/r/Cfco4FPZFQsPEBI/review.